معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع):

اسناد نقش سپاه لرستان در دفاع مقدس جمع‌آوری می‌شود

معاون هماهنگ‌کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: اسناد نقش سپاه استان در دفاع مقدس جمع‌آوری می‌شود.

به گزارش کوله بار، علی‌حسین پازدار در جلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس استان اظهار کرد: بنابر آیات قرآن کسانی‌که در راه خدا جهاد کردند پاداش خود را از جانب خدای متعال دریافت کرده و برای خود جایگاه عظیمی دارند.

وی ادامه داد: ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس در لرستان به‌منزله جهاد است این در حالی‌است که ساخت این مرکز نیازمند اراده جمعی است.

پازدار به نقش تعیین‌کننده لرستان در دفاع مقدس اشاره و با بیان اینکه عملیات حاج‌عمران یک عملیات آفندی بود، اضافه کرد: در عملیات حاج‌عمران اگر رزمندگان لرستان نبودند، رژیم بعث عراق شهرهای سردشت و نقده را تصرف کرده بود.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان در خصوص نقش رزمندگان لرستان در عملیات کربلای 4 نیز گفت: در عملیات کربلای چهار فقط رزمندگان لرستان بودند که توانستند به هدف پایانی برسند.

وی در خصوص ساخت مرکز فرهنگی دفاع مقدس لرستان اظهارکرد: تعهدات سپاه در خصوص این مرکز به‌طور کامل انجام خواهد شد.

پازدار اضافه کرد: اسناد نقش سپاه لرستان در عملیات دفاع مقدس جمع‌آوری خواهد شد این در حالی‌است که مرکز حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان فعالیت گسترده‌ای در راستای جمع‌آوری اسناد و مستندسازی شفاهی فعالیت‌های رزمندگان لرستان در دفاع مقدس انجام داده است.

https://lorestan.koolebar.ir/node/258

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.
CAPTCHA ی تصویری
کاراکترهای نمایش داده شده در تصویر را وارد کنید.